Biz Kimiz

25 Yıllık profosyonel iş tecrübesine sahip kurucu ortakları ve değerli ekip arkadaşları ile 2007 yılından bugüne, ülke genelinde hizmet veren İzmir merkezli bir yazılım geliştirme ve danışmanlık şirketiyiz.

Kurumsal Yazılım Geliştirme, Entegrasyon Hizmetleri, CRM, Satış Otomasyon, Satış Dağıtım ve Depo Yönetimi, ana başlıklarında kıymetli iş ortaklarımıza ait veya kendi geliştirdiğimiz ürünler ile çözüm üretebildiğimiz gibi size özel uygulamalar da yapmaktayız.

"Dürüst - Çalışkan - Güvenilir" mottosu ile sürdürülebilir ilişkileri hedef tayin ederek; işlerinize katma değer yaratacak farklılıkları ortaya koyma iddiasındayız.

Yaklaşımımız;

Yazılım çözümlerimizi ve paketlerimizi , müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendiriyor, projeleri de kurumların yapısı, çalışma şekli ve süreçlerine en uygun şekilde konumlandırıyoruz. Terzi işi projelerimizle, çözümlerimizi iş süreçlerinize giydiriyoruz.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Karşılıklı yarar getiren ve adil ilişkiler kuruyoruz. Kurum, sistem ve kullanıcılar arasında birleştirici oluyoruz. Yazılım ve hizmetlerimiz dahil oldukları iş akışları içinde yüksek verimde değer üretecek şekilde geliştiriyor, zaman ve para konusunda tasarruf sağlıyor, kârlılığı artırıyoruz. Yazılımlarımızda ve hizmetlerimizde ihtiyaç duyulan her detayın bulunmasına özen gösteriyoruz.